piercing

Jsme certifikované piercingové studio již od roku 2003. Naše dlouholeté zkušenosti zaručují, že piercing provádíme rychle, téměř bezbolestně a se stoprocentní strerilitou. Ve vašem nejlepším zájmu se ujistěte zda navštěvujete certifikovaného piercera, jde přece o vaše zdraví a bezpečnost.

Aplikujeme všechny běžné druhy piercingu a mikrodermálu. Provádíme také nastřelování náušnic. V našem studiu je na výběr z velkého množství piercingových šperků ze zdravotně nezávadných materiálů vhodných pro první aplikaci. Nejsme klenotnictví, ale piercingové studio, tudíž se výběr šperků vymezuje pouze na ty u kterých máme zaručeno hojení bez komplikací či alergických reakcí.

V případě piercingu není rezervace nutná,  přesto je telefonická domluva vhodná. Piercing vykonáváme kdykoliv v pracovní době , ale pouze do 16:00 a to z důvodu, že sterilizace a příprava šperku zabere přibližně půl hodiny. V případě mikrodermálu rezervace nutná je ! 

Ceny  zahrnují cenu vpichu včetně šperku.
Nasřelení  uší 1ks                              400  kč
Základní piercing                               700  kč
Septum                                                800  kč
Genitálie                                            1000  kč
Mikrodermál                                     1200  kč
Bradavka                                             800  kč

Industrial                                             800  kč

Veškeré informace ohledně následného hojení a péče o piercing vám budou vysvětleny a předány v písemné formě. Návod k ošetření piercingu je ke stažení ve spodní části webu.

galerie piercing

© 2022 TATTOO-STYX